O nás

O nás

Jmenuji se Renata Polmová a jsem kosmetička, vizážistka a fotografka. Kosmetice a vizážistice se věnuji již mnoho let a má práce je i mým velkým koníčkem.

Služby zajišťuji profesionálními kosmetickými přístroji a technologiemi – napařovač, ultrazvuk, ultrazvuková špachtle, ozonizer, vaccum, lifting obličeje, microdermabraze, galvanika, biostimulační laser atd.

Pracuji s kosmetickou značkou PHYRIS. PHYRIS je zárukou prvotřídní kvality hned na několika rovinách: v efektivním složení, elegantním designovém balení, individuálním přístupu a kontaktu se zákazníkem. Osobní požadavky na kosmetickou péči každého zákazníka jsou rozmanité a den ode dne se mění podle stavu pokožky a životních okolností. Každá zákaznice je unikát a zaslouží si jen to nejlepší zacházení. PHYRIS se individuálně stará o každou zákaznici, její pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivně a dobře tolerovanou. I po krátkém čase užívání kosmetiky PHYRIS dosáhnete výsledků, které nepozná pouze profesionální kosmetička, ale i Vy.