O nás

O nás

Jmenuji se Renata Polmová a jsem kosmetička, vizážistka a fotografka. Kosmetice a vizážistice se věnuji již mnoho let a má práce je i mým velkým koníčkem.

Služby zajišťuji profesionálními kosmetickými přístroji a technologiemi – napařovač, ultrazvuk, ultrazvuková špachtle, ozonizer, vaccum, lifting obličeje, microdermabraze, galvanika, biostimulační laser atd.

Pracuji s kosmetickou značkou BRUNO VASSARI.

Kosmetická společnost Bruno Vassari byla založena v roce 1984 v Barceloně. 37 let se řadí mezi preferované značky profesionální kosmetiky a kosmeceutiky pro péči o pleť ve více než 52 zemích světa.

Neustálý vývoj špičkových technologických složení účinných látek, řadí značku Bruno Vassari mezi špičku v profi světě.
Bruno Vassari je jednou ze značek s nejširší škálou produktů dostupných na trhu, která nabízí řešení a ošetření všech typů a stavů pleti s okamžitými výsledky již při prvním ošetření.

Laboratoře Bruno Vassari splňují nejvyšší a nejpřísnější standarty kvality a je certifikována podle ISO 9001 a ISO 22716.
Nechte se hýčkat a užijte si krásné ošetření, při kterém se všechny starosti rozplynou a budete se cítit krásně a uvolněně, protože kosmetika je také hodně o relaxu, odpočinku a uvolnění.

Mohu vám nabídnout několik druhů ošetření, dle stavu pleti, či vašeho přání.

Kosmetické ošetření je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

Vždy vám ráda poradím a pomohu řešit to, co vás trápí, a budu ráda, když si kosmetické ošetření užijete a budete odcházet s úsměvem na tváři.