Vizážistika

Vizážistika

Vizážistika je láska, vášeň, životní styl. Výsledkem profesionálního přístupu je sebevědomý člověk, který vypadá a cítí se skvěle. Vizážistika zahrnuje poradenství v oblasti barevné typologie, líčení i určení nejvhodnějšího účesu.

Svatební líčení
Svatební líčení se zásadně liší od klasického denního líčení. Líčí se speciální metodou, tak aby make-up dlouho vydržel a byl přirozený a zároveň vhodný na focení a video. Před dnem D se provádí zkouška líčení, po případě účesu. V den svatby přijede nevěsta do salonu nebo přijedu já za nevěstou. Vše záleží na vzájemné dohodě. Po nalíčení je možná asistence při oblékání a konečná úprava nevěsty i asistence při focení.
Večerní a plesové líčení
Večerní a plesové líčení je výraznější líčení s možností aplikací umělých řas či různých doplňků. Na líčení může zákaznice přijet do salonu nebo přijedu k zákaznici domů.
Fotomake-up
Fotomake-up je líčení se speciální dekorativní kosmetikou určenou k focení nebo na kameru. Zákaznice může na líčení přijet do salonu, nebo přijedu za zákaznicí domů či na místo focení, v případě zájmu je možná asistence při focení.
Foto proměny
Foto proměna spočívá v tom, že se zákaznici provede proměna celkového vzhledu, líčení a účes. Vyzkoušíte si jaké je to být modelkou. Odnesete si zajímavý zážitek a krásné fotografie. Fotografie můžete použít jako dárek pro své blízké, nebo jen pro své potěšení. Foto proměnu můžete také darovat formou dárkového poukazu.
Mini kurzy líčení

Individuální kurzy líčení

Kurzy jsou určeny všem ženám, které chtějí dobře vypadat nejenom při slavnostních příležitostech, ale také každý den. Tento kurz zahrnuje komplexní poradenství v líčení “na míru”. Naučíte se jak sama sobě vytvořit krásné denní i slavnostní líčení, jak zakrýt drobné nedostatky a naopak zvýraznit své přednosti.

Cenová nabídka vizážistiky

DENNÍ LÍČENÍ 300 Kč
ÚČES 400 Kč
VEČERNÍ LÍČENÍ 800 Kč
ÚČES 500–1200 Kč
SLAVNOSTNÍ PLESOVÉ LÍČENÍ 800 Kč
ÚČES 500–1200 Kč
SVATEBNÍ LÍČENÍ 2000 Kč
SVATEBNÍ LÍČENÍ – ZKOUŠKA 700 Kč
SVATEBNÍ ÚČES 1500 Kč
SVATEBNÍ ÚČES – ZKOUŠKA 500 Kč
OSTATNÍ SVATEBČANÉ 500 Kč
ÚČES 300–500 Kč
FOTO MAKEUP 1 000 Kč
PROMĚNA – LÍČENÍ + ÚČES 1 500 Kč
PROMĚNA – LÍČENÍ + ÚČES U KADEŘNICE 2 500–3 500 Kč
MINI KURZ LÍČENÍ PRO VLASTNÍ POTŘEBU 450 Kč

Mám zájem o vaše služby