Kosmetika

Kosmetika

Péče o pleť je nedílnou součástí našeho života. Každá návštěva kosmetického salonu by měla být v první řadě příjemná. Naše tělo a pleť je každodenně zatěžována vnějšími vlivy, jako je znečištěné prostředí, smog, UV záření a stres.

Součástí kosmetické ošetření je čištění, regenerace a výživa pleti. Profesionální ošetření je doporučováno zhruba jednou za měsíc. Je-li však pokožka po dlouhodobém stresu ochablá a zašedlá, je žádoucí zopakovat ošetření častěji.

Lifting obličeje a dekoltu
Metodou se skvělými výsledky je lifting obličeje a dekoltu. Při liftingu obličeje a dekoltu používám tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná. Touto metodou lymfodrenáže lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. Lifting dále koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Tento druh ošetření doporučujivšem, kteří chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku. Ošetření trvá 45 minut a první výsledky jsou patrné ihned.

Popis ošetření

Čištění odstranění nečistot pomocí cleansingmilk
Tonizace tonizace pleťovým tonikem, zklidní a osvěží unavenou pokožku
Exfoliace odstranění zrohovatělých buněk pomocí jemného peelingu
Lymfatická drenáž v tomto stádiu je pleť připravená pro ošetření SPM Vacupressem, které probíhá ve třech fázích; začíná lymfatickou drenáží – pročištěním lymfatických cest pomocí jemného podtlaku
Regenerace ošetření SPM Vacupressem pokračuje regenerací, kdy dochází k prokrvení a okysličení podkožních buněk
Vypínání vaziva finální fáze zpevňování pomocí vysokého podtlaku, slouží k podpoře reprodukce elastenních a kolagenních vláken

Při ošetření SPM Vacupressem se používá speciální SPM-S-Fluid Gel, který může být použitý na kterýkoliv typ pleti a který mimo dobré kluznosti dovoluje kyslíku proniknout do pokožky a má zpevňující účinky.

Ultrazvukové čištění čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle
Okysličení dezinfikování vyčištěné pleti a okysličení otevřených pórů vysokofrekvenčním přístrojem Ozonizér Profi
Sonoforéza účinné látky-séra jsou zapracována sonostylerem hluboko do podkoží. Právě zapracování ultrazvukem napomáhá účinnějšímu vstřebávání látek použitých preparátů

Na závěr se aplikuje pleťová maska a pleťový krém dle typu pleti.

Mikrodermabraze
Mikrodermabraze je velmi šetrnou a neinvazivní přístrojovou metodou na vyhlazení a omlazení pleti, která spolehlivě vyhlazuje a redukuje vrásky na obličeji a dekoltu. Dále umí redukovat i drobnější jizvičky a strie. Ošetření je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Mikrodermabraze funguje na principu mechanického peelingu. Kdy pomocí speciálních krystalů a současně působení vakua dochází k postupnému odstranění odumřelých buněk a značnému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro následnou aplikaci výživových sér. V průběhu mikrodermabraze působí navíc lymfatická drenáž, která příznivě stimuluje produkci kožního kolagenu, čistí se póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže. Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádanému vyhlazení a omlazení pokožky. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření.
Biostimulační laser
Biostimulační laser Orionis therapy je určený pro profesionální použití nejen v kosmetických salonech, ale i v dermatologických ordinacích. Laser a kosmetika k sobě neodmyslitelně patří. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení. Aplikace laseru je vhodná k ošetření

 • akné
 • vrásky, ochablá pleť
 •  popáleniny
 • opary, lišej
 • zklidnění pokožky po depilaci
 • terapie jizev a strií
 • poruchy pigmentace
 • regenerace pleti
 • alopecie
 • regenerace nehtových lůžek
 • kuperóza
 • regenerace pleti po soláriu
Ošetření řas Lash Lifting & Lash Botox bomb
Řasy se natočí, zvýrazní, hloubkově zregenerují a celkově se omladí oči. Zvětší se objem přírodních řas a posílí růst. Sérum, které se na řasy aplikuje, obsahuje nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, aminokyseliny, keratin, bambucké máslo, argan, ricitin a vitamín E.
Epilace Lycon
Vosky Lycon jsou světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem a jejich historie sahá až do roku 1978. Jedná se o jediný vosk, který obdržel certifikát ISO a zvítězil v Beauty Adwards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. Použití těchto vosků je méně bolestivé na rozdíl od klasického vosku, či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji a to již od délky jeden mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahuje i přísady jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule, či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. Aplikují se na olejem ošetřenou pokožku tím je zajištěna dokonalá ochrana kůže. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolesti. Výsledkem je hladká kůže bez bolesti a podráždění.
Sculpt Plaster – Sádrový zábal
Terapie pro lokalizované zeštíhlení, sníží objem, zlepší pevnost, eliminuje celulitydu. Tato procedura obsahuje tělový peeling, masáž a sádrový zábal. Použití: břicho, stehna, hýždě, prsa, paže (vždy jedna část těla).
Body Care – Zpevňující tělový rituál
Eliminuje celulitidu, remodeluje, redukuje tukové buňky, zpevňuje a hydratuje. Tato procedura obsahuje tělový peeling, masáž a na závěr snow tělová maska.
Kokosový tělový rituál
Profesionální senzorické a relaxační ošetření, které zlepší kvalitu pokožky, hydratuje a vyživuje. Velice relaxační rituál, ve kterém je kokos hlavní protagonista pro zlepšení duševní pohody. Kokosový rituál obnáší masáž kokosovými ořechy, které působí na hluboké svaly a stimuluje mysl. Tento rituál obsahuje tělový peeling, kokosovou masáž a zábal.
Microneedling
Nano dermapero VEGA je revoluční microneedling systém z řady LAB|TECH, který představuje jedinečnou a bezpečnou techniku v kombinaci s nejinovativnějšími recepturami a napravuje hlavní kožní problémy. Díky svým nano mikrojehličkám podporuje VEGA pronikání aktivních složek do pokožky a dosahuje viditelných výsledků již od první aplikace. Stimuluje tvorbu elastinu a kolagenových vláken díky samoopravným mechanizmům pokožky, která se aktivují po microneedlingu. Doporučuje se absolvovat kůru šesti aplikací 1× měsíčně.
 • Kosmetické ošetření dle typu pleti
 • Mikrodermabraze – neinvazivní přístrojová metoda
 • Speciální kosmetické ošetření s masáží zad
 • Kosmetické ošetření pro muže
 • Omlazující kůry
 • Relaxační masáže – obličej, dekolt, záda
 • Úprava a barvení obočí
 • Barvení řas
 • Biostimulační laser
 • Depilace

Ceník kosmetických služeb

BRUNO VASSARI
KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ BRUNO VASSARI KLASIK 990 Kč
HYDRO ACTIV 1 190 Kč
DE LUX 1 350 Kč
Další ošetření
LIFTING OBLIČEJE 950 Kč
MIKRODERMABRAZE 300 Kč
HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ 750 Kč
ÚPRAVA OBOČÍ 120 Kč
BARVENÍ OBOČÍ 80 Kč
BARVENÍ ŘAS 80 Kč
LASH LIFTING & LASH BOTOX BOMB 950 Kč
MICRONEEDLING
KYSELINA HYALURONOVÁ 2 590 Kč
MULTIVITAMINOVÝ KOMPLEX + HA 2 890 Kč
BIOMIMETICKÝ PEPTIDOVÝ KOKTEJL 2 890 Kč
W-KOMPLEX – BĚLÍCÍ KONCENTRÁT 3 090 Kč
VITAMIN C + GLUTATHION 3 090 Kč
Tělové rituály
SCULPT PLASTER – SÁDROVÝ ZÁBAL
2 000 Kč
BODY CARE – ZPEVŇUJÍCÍ TĚLOVÝ RITUÁL
1 490 Kč
KOKOSOVÝ TĚLOVÝ RITUÁL
1 890 Kč
EPILACE LYCON
LÝTKA/STEHNA 30 min 420 Kč
NOHY ¾ – 30min 510 Kč
CELÉ NOHY 45 min– 1 hod 700 Kč
PODPAŽÍ 15 min 350 Kč
PAŽE 30 min 510 Kč
HORNÍ RET 15 min 150 Kč
OBOČÍ 15–30 min 180 Kč
OBOČÍ + HORNÍ RET 15 min 280 Kč
TVÁŘE 15 min 200 Kč
BRADA 15 min 150 Kč
CELÝ OBLIČEJ 30–45min 450 Kč
Kombinovaná ošetření
LÝTKA + TŘÍSLA 45 min 580 Kč
LÝTKA + KALIFORNIE 45 min 680 Kč
LÝTKA + G STRING 1 hod 890 Kč
LÝTKA + BRAZILSKÁ 1 hod 1 200 Kč
LÝTKA + HOLLYWOOD 1 hod 1 250 Kč
NOHY ¾ + TŘÍSLA 45 min–1 hod 680 Kč
NOHY ¾ + KALIFORNIE 1 hod 1 100 Kč
NOHY ¾ + G STRING 1 hod 45 min 1 250 Kč
CELÉ NOHY + BRAZIL 1 hod 45 min 1 450 Kč
CELÉ NOHY + HOLLYWOOD 1 500 Kč
Depilace voskem
V OBLIČEJI
180 Kč
RUCE
200 Kč
LÝTKA
250 Kč
CELÉ NOHY
500 Kč

Mám zájem o vaše služby